HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Telefon: 0(322) 261 34 97
Fax:
Semt: Adana
Adres: GÜRSELPAŞA MAH.1 SOK.NO:71 SEYHAN/ADANA
Sektörleri: İnşaat
E-posta:
www:
Açıklama:
Ticaret Sicil No :ADANA / 38459
Sicil No :35547
Ünvan :HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İşletme Türü :330-Limited Şirket
Meslek Grubu :07-ÇİMENTO,HAZIR BETON VE BETON ELEMANLARI,TUĞLA İMALATÇILARI,KARO-MOZAİK VE MERMERCİLER İLE KUM,KİREÇ
Tescil Tarihi :22.03.2000
Ticaret Sicil Gazetesi :04.04.2000 / 5016
Sermayesi :850.000,00TL
Tescilli Adresi :GÜRSELPAŞA MAH.1 SOK.NO:71 SEYHAN/ADANA
Yazışma Adresi :GÜRSELPAŞA MAH.1 SOK.NO:71 SEYHAN/ADANA
Telefon :0(322) 261 34 97
Faks :
Web Adresi :
E-Posta :
Faaliyet Alanı :ANASÖZLEŞMESİNİN 3.MADDESİNDEKİ İŞLER.
NACE Kodu :23.20.02

HİLALİNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİNAKLİYECİLİKİNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİTUHAFİYEGIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması bilgileri bulunmaktadır. HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması nin Adana bölgesinde bulunmaktadır.HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. bilgileri doðru olmuyabilir. 'nin en büyük firma rehberi olan panel ye '.HİLAL-İNŞAAT MALZEMELERİ SIHHİ TESİSAT İNŞAAT HIRDAVAT TİCARETİ PAZARLAMA BİRİKET VE KARO İMALİ-NAKLİYECİLİK-İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ-TUHAFİYE-GIDA PAZARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..' nın yanlışlıklarını bildirebilirsiniz.