BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Telefon: 0(322) 352 17 80
Fax:
Semt: Adana
Adres: CUMHURİYET MAH. SANAYİ CAD. NO:70 YÜREĞİR/ADANA
Sektörleri: İnşaat
E-posta:
www:
Açıklama:
Ticaret Sicil No :ADANA / 43975
Sicil No :41038
Ünvan :BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İşletme Türü :330-Limited Şirket
Meslek Grubu :04-KERESTECİLER, HIZARCILAR, DOĞRAMACILAR VE MAHRUKATÇILAR
Tescil Tarihi :30.12.2003
Ticaret Sicil Gazetesi :19.01.2004 / 5970
Sermayesi :25.000,00TL
Tescilli Adresi :CUMHURİYET MAH. SANAYİ CAD. NO:70 YÜREĞİR/ADANA
Yazışma Adresi :CUMHURİYET MAH. SANAYİ CAD. NO:70 YÜREĞİR/ADANA
Telefon :0(322) 352 17 80
Faks :
Web Adresi :
E-Posta :
Faaliyet Alanı :ANA SÖZLEŞMENİN 3. MADDESİNDEKİ İŞLER
NACE Kodu :46.73.02

BAYAR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması bilgileri bulunmaktadır. BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması nin Adana bölgesinde bulunmaktadır.BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. bilgileri doðru olmuyabilir. 'nin en büyük firma rehberi olan panel ye '.BAY-AR ORMAN ÜRÜNLERİ, METAL, İNŞAAT, HAFRİYAT, EĞLENCEHİZMETLERİ,SPOR TESİSLERİ, PETROL ÜRÜNLERİ, ALKOLLÜ VEALKOLSÜZ İÇECEKLER, PAZARLAMA, TAAHHÜT, İMALAT, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..' nın yanlışlıklarını bildirebilirsiniz.