ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
Telefon:
Fax:
Semt: Adana
Adres: TOROS MAHALLESİ MEHMET KARTAL BULVARI 81 SOKAK ANIL AP. ALTI NO:2 ÇUKUROVA/ADANA
Sektörleri: İnşaat
E-posta:
www:
Açıklama:
Ticaret Sicil No :ADANA / 57928
Sicil No :54983
Ünvan :ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
İşletme Türü :330-Limited Şirket
Meslek Grubu :21-GIDA VE TEKEL MADDELERİ İLE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TACİRLERİ
Tescil Tarihi :15.10.2009
Ticaret Sicil Gazetesi :22.10.2009 / 7423
Sermayesi :30.000,00TL
Tescilli Adresi :TOROS MAHALLESİ MEHMET KARTAL BULVARI 81 SOKAK ANIL AP. ALTI NO:2 ÇUKUROVA/ADANA
Yazışma Adresi :TOROS MAHALLESİ MEHMET KARTAL BULVARI 81 SOKAK ANIL AP. ALTI NO:2 ÇUKUROVA/ADANA
Telefon :
Faks :
Web Adresi :
E-Posta :
Faaliyet Alanı :ANA SÖZLEŞMESİNİN 3. MADDESİNDEKİ İŞLER
NACE Kodu :47.11.99

ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. firması bilgileri bulunmaktadır. ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. firması nin Adana bölgesinde bulunmaktadır.ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. bilgileri doðru olmuyabilir. 'nin en büyük firma rehberi olan panel ye '.ERDEM ET PAZARI ŞARKÜTERİMANAV GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK NAKLİYE OTO KİRALAMA İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ..' nın yanlışlıklarını bildirebilirsiniz.