CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Telefon:
Fax:
Semt: Sümer
Adres: SÜMER MAH.KARAFATMA CAD.NO:81 SEYHAN/ADANA
Sektörleri: İnşaat
E-posta:
www:
Açıklama:
Ticaret Sicil No :ADANA / 27606
Sicil No :24818
Ünvan :CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
İşletme Türü :330-Limited Şirket
Meslek Grubu :21-GIDA VE TEKEL MADDELERİ İLE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TACİRLERİ
Tescil Tarihi :30.12.1993
Ticaret Sicil Gazetesi :10.01.1994 / 3445
Sermayesi :5.000,00TL
Tescilli Adresi :SÜMER MAH.KARAFATMA CAD.NO:81 SEYHAN/ADANA
Yazışma Adresi :SÜMER MAH.KARAFATMA CAD.NO:81 SEYHAN/ADANA
Telefon :
Faks :
Web Adresi :
E-Posta :
Faaliyet Alanı :ANASÖZLEŞMESİNİN 3.MADDESİNDEKİ İŞLER.
NACE Kodu :47.11.99

CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIKNAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması bilgileri bulunmaktadır. CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. firması nin Sümer bölgesinde bulunmaktadır.CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. bilgileri doðru olmuyabilir. 'nin en büyük firma rehberi olan panel ye '.CANOĞLU GIDA VE TARIM TAŞIMACILIK-NAKLİYE VE ULAŞTIRMA İNŞAAT MALZEMELERİ HEDİYELİK EŞYA HIRDAVAT KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..' nın yanlışlıklarını bildirebilirsiniz.