Sponsor Bağlantı:
Sponsor Bağlantı:
AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
Telefon: 0(322) 359 25 70
Fax:
Semt: Adana
Adres: ALİDEDE MAH.HALEP ÇARŞISI,NO:62 SEYHAN/ADANA
Sektörleri: Tekstil
E-posta:
www:
Açıklama:
Ticaret Sicil No :ADANA / 31910
Sicil No :29096
Ünvan :AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
İşletme Türü :330-Limited Şirket
Meslek Grubu :29-KUYUMCULAR VE HEDİYELİK EŞYA TACİRLERİ
Tescil Tarihi :24.05.1996
Ticaret Sicil Gazetesi :05.06.1996 / 4052
Sermayesi :5.000,00TL
Tescilli Adresi :ALİDEDE MH.HALEP ÇARŞISI,NO:62 SEYHAN/ADANA
Yazışma Adresi :ALİDEDE MAH.HALEP ÇARŞISI,NO:62 SEYHAN/ADANA
Telefon :0(322) 359 25 70
Faks :
Web Adresi :
E-Posta :
Faaliyet Alanı :ANASÖZLEŞMESİNİN 3.MADDESİNDEKİ İŞLER.
NACE Kodu :47.78.03

AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. firması bilgileri bulunmaktadır. AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. firması nin Adana bölgesinde bulunmaktadır.AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ. bilgileri doðru olmuyabilir. 'nin en büyük firma rehberi olan panel ye '.AYVAZ YAPMA ÇİÇEKÇİLİK DERİ VE ELEKTRONİK MAMÜLLERİ HIRDAVAT ZÜCCACİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL MADDELERİ TİCARET PAZARLAMA LTD.ŞTİ..' nın yanlışlıklarını bildirebilirsiniz.

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl